bg
Anasayfaya Dön

Afyon Ege Yapı,

Cumhuriyet Mah. Arpacıoğlu Cad. Dikmen Apt. A Blok No: 8 Afyonkarahisar Merkez/Afyon
Tel: 0553 671 46 17 Fax:0553 671 46 17 Cep:0553 671 46 17
Üye
Afyon Ege Yapı,
1524146493_5.jpg

Yetkili Adı
: Ahmet TÜP
Adres
: Cumhuriyet Mah. Arpacıoğlu Cad. Dikmen Apt. A Blok No: 8 Afyonkarahisar
Şehir/İlçe
:

Afyon / Merkez

Telefon
: 0553 671 46 17
Cep Tel
: 0553 671 46 17
Faks
: 0553 671 46 17
Sektörler
: İnşaat Firmaları
Email
: info@afyonegeyapi.co
Web
: http://afyonegeyapi.com/
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 257 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Karot ile Profesyonel Beton Delme

İnşaat çalışmaları kapsamında veya daha sonradan yapılar içerisinde gerçekleştirilen tadilat çalışmaları kapsamında beton yüzeylerin ve toprak yüzeylerin parçalanması veya delinmesi gerekebilir. Beton yüzeylerde delik açmak için kullanılabilecek en doğru cihaz Karot olarak bilinmektedir. Karot, bu noktada son teknoloji bir şekilde üretilmiş önemli bir cihaz olarak zemin üzerinde istenilen düzeylerde delik açma imkanı tanımaktadır. Profesyonel bir kullanıma sahip olan karot makineleri, daha pratik bir şekilde yüksek kaliteye sahip olarak işlem gerçekleştirme şansı tanımaktadır. Firmamız hizmetleri kapsamında, karot sistemleri sayesinde, yapılarda tesisat delikleri, baca delikleri ve kapı pencere açma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Karot sistemlerinin çalışma mantığı; bir matkap gibi beton yüzeyler üzerinde istenen deliklerin açılabilmesidir. Firmamız, Afyon ilinde karot hizmetleri verirken son teknoloji ile üretilmiş bir makine parkuru kullanmakta ve sürekli olarak en yeni personeller ve uzman ekiplerle hizmet vermektedir. Karot sistemlerimiz sayesinde duvar delme ve zemin kesme işlemlerini doğru bir şekilde gerçekleştirirken tüm işlemler sırasında zeminin ve yapının herhangi bir zarar görmemesini sağlıyoruz. Afyon ilinde vermiş olduğumuz karot hizmetleri sayesinde sizlere en yüksek kaliteyi sunarken, sektörün öncü firması şansını elde ediyoruz. Sizinle yapmış olduğunuz sözleşmeye bağlı şekilde tam zamanında hizmet sağlayarak işlerinizin aksamasını engelliyor ve titiz bir çalışma sergileyerek prensiplerimiz koruyoruz.

Firmamız daima müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışırken, karot sistemlerimiz sayesinde farklı düzeylerdeki ve derinliklerdeki delikleri farklı açılar ile birlikte ve sıfır vibrasyonla açabilmektedir. Bu işlem sırasında istenen çapta delme işlemi yapılabilirken betona hiçbir zarar vermeyen sistemlerimiz, tamamen hassas bir şekilde çalışmaktadır. Bu kapsamda delme işleminin yapılması için zeminde demir donanımı bulunup bulunmamasına göre darbeli, sessiz ve yatay ya da dikey gibi sistemlerle delik açılabilir. İşlem yapılması gereken alan; duvar, tavan, çatı, perde beton ya da köşe noktada olsa dahi sistemlerimiz istenilen açıya ve derinliğe sahip delme işlemi yapabilmektedir. Bu nedenle Afyon ilinde karotla beton delme konusunda yüksek kalitelerde firmamız hizmet sağlamaktadır.

 

Kapı Pencere ve Baca Dediklerinin Açılması

Yapılarda teras kat olarak bilinen son katta aşağıdan yukarıya doğru döşenmiş olan baca hattının finalinin getirilmesi için baca deliği açılması gerekir. Firmamızın Afyon ilinde vermiş olduğu karot hizmetleri sayesinde en üst noktada bulunan yüksek beton zeminlerde baca delikleri açılması mümkündür. Baca delikleri, genellikle yoğun bir çapa ve yüksek bir uzunluğa sahip olmalarına rağmen firmamız bu işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirebilir. Bu kadar zor nitelikte bir işlemin gerçekleştirilmesi için profesyonel personellerimiz, yüksek bir özen gösterirken beton zeminlere zarar vermeden delme işlemi yapabilmektedir. Firmamız bünyesinde sulu veya susuz delme yapabilen elektrikli ve hidrolik kalıp sistemleri mevcuttur.

Karot sistemleri ile yapılan önemli işlerden birisi de kapı ve pencere kasaları için gereken boşluğun oluşturulmasıdır. Bu işlem yapılarda betonarme zemin üzerinde daha sonradan talep edilen kapı ve pencere boşlukları için yapılır. Kapı ve pencere kasalarının yerleştirileceği alanı oluşturmak için farklı çaplarda karot uçları ile yan yana açılan delikler sayesinde istenilen boşluk oluşturulabilmektedir. Firmamız Afyon ilinde bahsedilen şekilde tesisat delikleri açılması, baca deliklerinin açılması ve kapı pencere kasa deliklerinin oluşturulması için karot sistemleri ile hizmet vermektedir. Tüm bu işlemler için istenilen boyutlara sahip olarak delme işlemleri gerçekleştirebiliyoruz.

 

Facebook Yorumları